ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Přenosný mixér na šťávu | JUCIFY růžová

Duzzit Shake & Fresh Pet Lemon - Citron vůně do koberců

Přinášíme Vám novinku v péči o Vaše bytové koberce, předložky další textilní podlahové krytiny. Tento přípravek nejen že provoní Váš ...

59 Kč

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 115

Duzzit Shake & Fresh Pet Lemon - Citron vůně do koberců


Přinášíme Vám novinku v péči o Vaše bytové koberce, předložky další textilní podlahové krytiny. Tento přípravek nejen že provoní Váš koberec, ale také pohltí nepříjemné pachy, které koberec do sebe po čase nachytá. Velmi snadné a jednoduché použití a perfektní účinek.

Přípravek Duzzit Shake Fresh protřepejte a následně otevřete. Lehce nakloňte a posypejte koberece (jako koláč moučkovým cukrem). Koberec doporučujeme před použitím přípravku vysát. Nechte působit několik minut (5-15) a následně vysajte vysavačem, pokud není možné vysát vysavačem vyklepejte.

Přípravek není vhodný pro použití na mokré čištění, vlhké koberce apod...

Skladujte na suchém místě

Složení

Eliminuje pachy zvířat, tabáku i jídla, osvěžuje koberce, výborný i pro použití v karavanech. Použití: otevřte víčko a rovnoměrným pohybem rozprašte prášek po koberci. Usazený prášek nechte cca 5 minut působit, poté důkladně vysajte. Nepoužívejte na vlhké koberce, smyčkové koberce, kobercové dlaždice. Není určeno pro čištění mokrou metodou. Nepoužívejte v přítomnosti zvířat. Zjistíte-li alergickou reakci na produkt, okamžitě jej přestaňte používat. Skladujte v suchu. Před použitím si přečtěte tuto etiketu. Udržujte mimo dosah dětí. Vyrobeno v Angli.

 

Akční cena Láhev se Smoothie mixérem 40 W, 300 ml růžová

Po dokončení objednávky na jakýkoliv produkt obdržíte  emailem  slevovy kod s 25% slevou na další nákup.

Děkujeme za Váš nákup.