ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Sprcha na umyvadlo.

Hypoalergenní čistič pračky 3 v 1 250 ml

Péče o pračku - šetrný čistič pračky Winni’s Curalavatrice odstraňuje nečistoty, zbytky mýdla, vodní kámen a zápach, které se usazují uvnitř a ...

77 Kč

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 0530

Hypoalergenní čistič pračky 3 v 1 250 ml


Péče o pračku - šetrný čistič pračky Winni’s Curalavatrice odstraňuje nečistoty, zbytky mýdla, vodní kámen a zápach, které se usazují uvnitř a ve skrytých částech pračky (buben, filtr, těsnění, topné těleso) a hygienizuje ji. Řekněte dost zápachu, který se tvoří zejména praním při nízkých teplotách. Winni’s Curalavatrice zanechá ve Vaší pračce svěží a dlouhotrvající vůni. Chcete-li získat trvalý výsledek, používejte Winni’s Curalavatrice alespoň jednou měsíčně. Čisticí prostředek Winni’s Curalavatrice je navržen tak, aby účinně čistil, aniž by invazivně poškozoval pračku. Neobsahuje fosfor a konzervanty, je plně biodegradabilní - vhodný pro domovní čističky odpadních vod. Není testovaný na zvířatech a jeho obal je snadno recyklovatelný. Zabránit kontaktu produktu s mramorem a přírodním kamenem.

Složení :

alkylpolyglykolether karboxylová kyselina, kyselina L-(+)-mléčná, méně než 5 %: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfémy.

Dávkování :

obsah je na jedno použití.

Balení : 

250 ml

Rychlovarná konvice skládací cestovní konvice 0,5 L

Široká škála použití: vhodné pro turistiku, obchodní kanceláře, venkovní piknik, ubytování v hotelu, čtení pro volný čas, zábavné večeře, sportovní fitness a další příležitosti.