ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Sprcha na umyvadlo.

Magnetické vložky do bot pro masáž chodide

Magnetické vložky do bot jsou založeny na teorii největšího objevu staré čínské medicíny - souvislosti akupunkturních a reflexogenních zón na lidské ...

117 Kč

  • skladem > 5 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 029

Magnetické vložky do bot pro masáž chodide

Magnetické vložky do bot jsou založeny na teorii největšího objevu staré čínské medicíny - souvislosti akupunkturních a reflexogenních zón na lidské noze se všemi orgány. Vložky poskytnou příjemný pocit kontaktu s přirozeným pólem Země jako u chůze naboso po rose, odstraní únavu a vrátí radost z pocitu síly a zdraví.

Magnetické vložky do bot jsou vyrobeny z hygienické plastické hmoty, do jejíž spodní části jsou zabudovány magnetické kuličky. Malé elastické čepy plní funkci masáže, vytvářejí vrstvu vzduchu mezi chodidlem a vložkou. Tím je dosaženo řady užitečných následků. Biologicky aktivní body chodidla dostávají dvojitou masáž, magnetickou a fyziologickou a k noze je současně umožněn lepší přístup vzduchu.

Magnetoterapie se prosadila jako velice účinná metoda např. při svalových bolestech, při neuralgických problémech, u poúrazových stavech, při potížích s krevním oběhem, při poruchách metabolismu, nervové soustavy. Má protizánětlivý a hojivý efekt, uvolňuje svalové napětí, zmírňuje nebo zcela odstraňuje chronické bolesti, podporuje imunitní systém, zlepšuje detoxikační procesy v organismu a zmenšuje otoky.

Složení

Velikost: univerzální (možné zkrátit až o 4 cm)

Materiál: TPR (termoplastická guma)

Délka: 24,5 cm

Oranžová varianta

 

 

 
Rychlovarná konvice skládací cestovní konvice 0,5 L

Široká škála použití: vhodné pro turistiku, obchodní kanceláře, venkovní piknik, ubytování v hotelu, čtení pro volný čas, zábavné večeře, sportovní fitness a další příležitosti.