ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Přenosný mixér na šťávu | JUCIFY růžová

Magnetické vložky do bot pro masáž chodidel

Magnetické vložky do bot jsou založeny na teorii největšího objevu staré čínské medicíny - souvislosti akupunkturních a reflexogenních zón na lidské ...

117 Kč

  • skladem > 5 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 029

Magnetické vložky do bot pro masáž chodidel

Magnetické vložky do bot jsou založeny na teorii největšího objevu staré čínské medicíny - souvislosti akupunkturních a reflexogenních zón na lidské noze se všemi orgány. Vložky poskytnou příjemný pocit kontaktu s přirozeným pólem Země jako u chůze naboso po rose, odstraní únavu a vrátí radost z pocitu síly a zdraví.

Magnetické vložky do bot jsou vyrobeny z hygienické plastické hmoty, do jejíž spodní části jsou zabudovány magnetické kuličky. Malé elastické čepy plní funkci masáže, vytvářejí vrstvu vzduchu mezi chodidlem a vložkou. Tím je dosaženo řady užitečných následků. Biologicky aktivní body chodidla dostávají dvojitou masáž, magnetickou a fyziologickou a k noze je současně umožněn lepší přístup vzduchu.

Magnetoterapie se prosadila jako velice účinná metoda např. při svalových bolestech, při neuralgických problémech, u poúrazových stavech, při potížích s krevním oběhem, při poruchách metabolismu, nervové soustavy. Má protizánětlivý a hojivý efekt, uvolňuje svalové napětí, zmírňuje nebo zcela odstraňuje chronické bolesti, podporuje imunitní systém, zlepšuje detoxikační procesy v organismu a zmenšuje otoky.

Složení

Velikost: univerzální (možné zkrátit až o 4 cm)

Materiál: TPR (termoplastická guma)

Délka: 24,5 cm

Oranžová varianta

 

 

 
 

Akční cena Láhev se Smoothie mixérem 40 W, 300 ml růžová

Po dokončení objednávky na jakýkoliv produkt obdržíte  emailem  slevovy kod s 25% slevou na další nákup.

Děkujeme za Váš nákup.