ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MINI VAKUOVÝ ČISTIČ PÓRŮ

Profesionální vakuový čistič na černé tečky a akné! Zapomeňte na únavné ruční vymačkávání černých teček, pórů a všech dalších nečistot na pleti obličeje!  ...

167 Kč

  • skladem > 5 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 023

MINI VAKUOVÝ ČISTIČ PÓRŮ

Profesionální vakuový čistič na černé tečky a akné! Zapomeňte na únavné ruční vymačkávání černých teček, pórů a všech dalších nečistot na pleti obličeje! 


Snadné použití a nízká spotřeba energie


Urychluje lifting obličeje a omlazuje pleť


Konec únavného odstraňování černých teček a pupínků


Tento vynikající přístroj rozhodně usnadní a urychlí každodenní péči o pleť každé ženy. Kromě toho vakuový čistič pomáhá obnovovat suchou pokožku, redukuje vrásky a odstraňuje šupinatou kůži - díky oboustranné hubici. Během několika minut bude vaše pleť důkladně vyčištěná a vyhlazená. Přesvědčte se sami ještě dnes!


Návod k použití:


1.  Naplňte mísu horkou vodou a na několik minut se nad ní nakloňte. To umožní, aby se obličej zahřál a řádně se připravil na čištění otevřením pórů.


2.  Nyní můžete spustit čistič. Nezapomeňte přístrojem pohybovat po obličeji klidně a rovnoměrně. Nenechávejte přístroj běžet příliš dlouho na jednom místě a nevracejte se k již vyčištěným částem obličeje.


3. Po dokončení celého ošetření nezapomeňte obličej důkladně opláchnout studenou vodou nebo jej jemně otřít studeným ručníkem. Tím se póry na obličeji opět uzavřou. V případě potřeby můžete následně použít hydratační krém.


Technické specifikace:


Materiál: plast (ABS)


Napájení: 1x AA baterie (není součástí balení)


Výška čističe: 15 cm


Průměr čističe: 3 cm


Barva: bílá