ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Přenosný mixér na šťávu | JUCIFY růžová
Pohlcovač vlhkosti do auta 20 x 15 cm - zvětšit obrázek
Tip

Pohlcovač vlhkosti do auta 20 x 15 cm

Odvlhčovač - pohlcovač vlhkosti do auta MULTIFUNKČNÍ - tento praktický vysoušedlo do auta je jednoduché a přitom účinný způsob, jak bojovat s vlhkostí a zapařená okna ...

159 Kč

  • skladem > 5 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 0052

Pohlcovač vlhkosti do auta 20 x 15 cm

Odvlhčovač - pohlcovač vlhkosti do auta

MULTIFUNKČNÍ - tento praktický vysoušedlo do auta je jednoduché a přitom účinný způsob, jak bojovat s vlhkostí a zapařená okna ve vašem autě nebo jiném interiéru. Plněný vysoušedlo se silikagelovou náplní tuto práci dokonale odvede v karavanu, na lodi, ve skříni, v odkládací schránce a všude tam, kde je problém s vlhkým vzduchem.

SNADNÉ POUŽITÍ - ve středu odvlhčovače je modrý indikátor vlhkosti. Pokud ano barva oranžový znamená , že je suchý a připravený k použití . Když se barva změní na modrý odstín znamená, že je naplněný vlhkostí a musí být vysušen . Usušit ho můžete například v mikrovlnné troubě, čímž se v něm nashromážděná vlhkost odpaří. Po zaschnutí se barva indikátoru změní na oranžovou, což znamená, že je připraven k použití.

ZAJÍMAVÝ DESIGN - absorbér svým vzhledem připomíná malý měkký polštářek , díky kterému skvěle zapadne do každého interiéru. Nezanechává žádné mokré stopy na sedadle nebo podlaze. Je bezpečný, takže jej můžeme používat ve společnosti dětí a zvířat.

KOMPAKTNÍ VELIKOSTI - Odvlhčovač má malé rozměry, díky čemuž skvěle zapadne do každého interiéru. V autě ani v přihrádce v palubní desce nezabere mnoho místa. V závislosti na použití má odvlhčovač životnost cca 3 roky!

Tento praktický absorbér vlhkosti je jednoduchý a efektivní způsob boje proti vlhkosti a zamlžení oken v autě nebo jiném interiéru. Naplněný odvlhčovač s náplní ze silikagelu je ideální všude tam, kde je problém s vlhkým vzduchem.

Uprostřed odvlhčovače je modrý indikátor vlhkosti. Pokud je oranžový, je suchý a vhodný k použití. Když tato barva zmodrá, je naplněna vlhkostí a měla by být vysušena. Můžete je sušit například v mikrovlnné troubě, čímž se shromážděná vlhkost odpaří. Po uschnutí se barva indikátoru změní na oranžovou, což znamená, že je připraven k použití.

 

Specifikace:

 

    šedá barva;
    materiál: plast;
    náplň: silikagel;
    rozměry (délka / šířka / výška): 4/20 / 15cm;
    hmotnost: 0,55 kg

 

Akční cena Láhev se Smoothie mixérem 40 W, 300 ml růžová

Po dokončení objednávky na jakýkoliv produkt obdržíte  emailem  slevovy kod s 25% slevou na další nákup.

Děkujeme za Váš nákup.