ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Přenosný mixér na šťávu | JUCIFY růžová
 Pohlcovač vlhkosti levandule 500 ml - zvětšit obrázek
Tip

Pohlcovač vlhkosti levandule 500 ml

Levandulový absorbér vlhkosti je produkt určený k pohlcování přebytečné vlhkosti ve vzduchu a ve specifických prostorách. Levandulový absorbér vlhkosti navíc ...

89 Kč

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 07

Pohlcovač vlhkosti levandule 500 ml

Levandulový absorbér vlhkosti je produkt určený k pohlcování přebytečné vlhkosti ve vzduchu a ve specifických prostorách. Levandulový absorbér vlhkosti navíc vydává příjemnou levandulovou vůni, která pomáhá udržovat svěžest a neutralizovat nepříjemné pachy.

Speciální krystaly uvnitř nádobky odvádějí vlhkost z okolního vzduchu a zachycují ji uvnitř odvlhčovače. Je zvláště užitečný pro vysoušení vlhkých místností, snížení kondenzace a zabránění tvorbě plísní a vlhkosti. Díky šikovné velikosti pohlcovače můžete umístit kamkoliv.

Použití: Odstraňte plastové děrované víko a odlepte fóliový obal.  Ponechte bílou vrstvu přes vršek nádobky a vraťte plastové děrované víko na vrch nádobky. Umístěte na vhodné místo.Jakmile produkt absorbuje celé množství vody (krystaly se změní na gel) vložte ho do sáčku a vyhoďte ho do běžného odpadu.V závislosti na úrovni vlhkosti ve vzduchu, může produkt vydržet 3-6 týdnů. Nedoporučuje se používat v koupelnách.Tip: Ideální do karavanů nebo na loď během zimních měsíců, kdy je nejvíce vlhko.

Návod k použití: sundejte plastové víčko a odstraňte stříbrnou ochrannou fólii.

Neodstraňujte bílou membránovou fólii. Nasaďte zpět plastové víčko a umistěte do požadovaného prostoru. Po naplnění nádobrky vlhkostí odstraňte produkt spolu s běžným komunálním odpadem.

Životnost produktu závisí na míře vlhkosti v daném prostoru.

Varování Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

SPECIFIKACE:
  Materiál: plast + chlorid vápenatý

  hmotnost granulátu: 230 g
 vůně: levandule

  kapacita 1 absorbéru: 500 ml
 rozměry a absorbér: 15 x 10,2 x 8,2 cm
  hmotnost: 276 g
  hmotnost balení: 335 g

Obsah balení:
 1x absorbér vlhkosti

 

Akční cena Láhev se Smoothie mixérem 40 W, 300 ml růžová

Po dokončení objednávky na jakýkoliv produkt obdržíte  emailem  slevovy kod s 25% slevou na další nákup.

Děkujeme za Váš nákup.