ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Tyčinky na čištění odtoku - sani sticks, citron

Tyčinky dokážou rozložit cokoli, co projde odtokem. Vysoce účinné díky síle enzymů – účinně odstraní všechny nánosy. Neobsahuje žádné dráždivé látky, je ...

50 Kč

  • skladem 1-2 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 0606

Tyčinky na čištění odtoku - sani sticks, citron

Tyčinky dokážou rozložit cokoli, co projde odtokem. Vysoce účinné díky síle enzymů – účinně odstraní všechny nánosy. Neobsahuje žádné dráždivé látky, je šetrná k odtokovým trubkám 1 kus Sani Sticks vystačí na jeden měsíc svěžesti.

Vhodné pro všechny běžné odtoky, jako například umyvadla v koupelně a kuchyni, ve sprše, a tak dále. Jednoduché a rychlé použití.

Kouzelná hůlka plná čistoty a svěžesti ve vašem odpadu. Sani Sticks účinně bojuje proti odolným zbytkům mastnoty, mýdla nebo zbytkům jídel. Už nikdy více ucpaný odpad a nepříjemný zápach v koupelně či kuchyni. Je to tak jednoduché: zasuňte 1 Sani Sticks do odpadu umyvadla. Tyčinka zůstává v záhybu sifonu přibližně 4 týdny, dokud se úplně nerozpustí.

Obsahuje účinné přírodní enzymy, které odstraní nánosy způsobující ucpání nebo nepříjemný zápach. Sani Sticks neobsahují žádné zdraví škodlivé látky a tudíž jsou šetrné ke všem odtokovým trubkám.

Vlastnosti:

Hypoalergenní

Z 99,5-100% přírodní

Bez karcinogenních, leptavých a dalších zdraví škodlivých látek

Biologicky odbouratelné

Certifikován

Úplně bez palmového oleje

 

Balení obsahuje:

1x balení je 12 kusů

Vůně: citron

 

Dávkování:

Hoďte tyčinku do odpadu a nechte působit. Tyčinka postupně uvolňuje enzimatické látky a rozpouští nečistoty.

Zabraňuje zápachu. Každý měsíc vhoďte novou tyčinku a nechceme působit.

1 balení vydrží 1 rok.