ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ecoegg prací vajíčko na 70 praní vůně bavlna

Vajíčko na praní je bioaktivní přírodní prací prostředek. Vajíčko na praní Ecoegg je moderní, inovativní a ekologický produkturčený na praní prádla. ...

370 Kč

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 073

Ecoegg prací vajíčko na 70 praní vůně bavlna

Vajíčko na praní je bioaktivní přírodní prací prostředek.

Vajíčko na praní Ecoegg je moderní, inovativní a ekologický produkturčený na praní prádla. Jeho hlavní výhoda spočívá v kompletní náhradě chemického pracího prostředku. Stačí ho jen vložit do bubnu pračky. Není potřeba přidávat žádný další prací prášek, gel, tablety nebo aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentně voňavé a hebké. Vůněsvěží bavlny je kombinací oleje z pačuli doplněného olejem z květů kosatce a je uzavřená éterickým olejem z vanilky a rostlinného pižma.

Další výhody:

umožňuje dlouhodobé používání,

je dermatologicky testovaný,

je hypoalergenní, doporučený Allergy UK a National Eczema Society,

je vhodný i pro citlivou pleť a pro osoby s alergiemi,

vhodný i k praní dětského prádla a plen,

jednoduché používání,

barvy zůstanou zářivé a svěží,

vhodný pro bílé i barevné prádlo,

bílé prádlo zůstává dlouhodobě sněhobílé,

jemná přírodní vůně díky éterickým olejům,

silný proti špíně, šetrný k pokožce,

nezůstává po praní na oblečení,

šetrný k životnímu prostředí.

Složení

30% aniontové tenzidy (ekologicky odbouratelné povrchově aktivní látky), 15-30% neaniónové tenzidy (ekologicky odbouratelné povrchově aktivní látky), parfém (esenciální oleje)

Jak používat

Vajíčko na praní Ecoegg odstraňuje díky svému unikátnímu složení běžnou špínu už při nízkých teplotách. Běžné prádlo tak můžete prát na 30–40 oC. Není nutné je prát při teplotě 60 oC. Ušetříte tak energii, čas a peníze při každém praní.

Vajíčko neuvolňuje žádné chemické látky. Pěna, která vzniká při praní, je způsobena změnou struktury vody (voda se změní z tvrdé na měkkou) a mechanickým pohybem vajíčka v bubnu pračky. Při máchání jsou v bubnu pračky jiné otáčky, proto se pěna netvoří. Právě tento princip praní způsobuje, že v prádle nejsou žádné zbytkové látky, které je potřeba vymáchat. Během máchání se odstraňuje jen uvolněná špína.

Balení

1 ks

Upozornění

Obal pracího vajíčka není vhodný pro praní při teplotě 90 oC. Prací vajíčka Ecoegg jsou dermatologicky testována a určena pro citlivou pleť, stejně jako pro praní dětského prádla a plen. Jsou hypoalergenní a nedráždí ani pokožku s atopickým ekzémem.