ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Sprcha na umyvadlo.
Effly Vakuový čistič pleti - zvětšit obrázek
Tip

Effly Vakuový čistič pleti

Profesionální vakuový čistič na černé tečky a akné! Zapomeňte na únavné ruční vymačkávání černých teček, pórů a všech dalších nečistot na pleti obličeje!  Snadné ...

159 Kč

  • skladem > 5 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 023

Effly Vakuový čistič pleti

Čistič na pleťProfesionální vakuový čistič na černé tečky a akné! Zapomeňte na únavné ruční vymačkávání černých teček, pórů a všech dalších nečistot na pleti obličeje! 

Snadné použití a nízká spotřeba energie

Urychluje lifting obličeje a omlazuje pleť

Konec únavného odstraňování černých teček a pupínků

Tento vynikající přístroj rozhodně usnadní a urychlí každodenní péči o pleť každé ženy. Kromě toho vakuový čistič pomáhá obnovovat suchou pokožku, redukuje vrásky a odstraňuje šupinatou kůži - díky oboustranné hubici. Během několika minut bude vaše pleť důkladně vyčištěná a vyhlazená. Přesvědčte se sami ještě dnes!

Návod k použití:

1.  Naplňte mísu horkou vodou a na několik minut se nad ní nakloňte. To umožní, aby se obličej zahřál a řádně se připravil na čištění otevřením pórů.

2.  Nyní můžete spustit čistič. Nezapomeňte přístrojem pohybovat po obličeji klidně a rovnoměrně. Nenechávejte přístroj běžet příliš dlouho na jednom místě a nevracejte se k již vyčištěným částem obličeje.

3. Po dokončení celého ošetření nezapomeňte obličej důkladně opláchnout studenou vodou nebo jej jemně otřít studeným ručníkem. Tím se póry na obličeji opět uzavřou. V případě potřeby můžete následně použít hydratační krém.

Technické specifikace:

Vhodný pro všechny typy pleti

Čistění pórů Tři vyměnitelné hroty

Účinně odstraňuje černé tečky

Hloubkově čistí póry

Určeno pro nezávislé použití doma

Napájení: 2 x AA baterie (není součástí balení)

Barva: bílá
Rychlovarná konvice skládací cestovní konvice 0,5 L

Široká škála použití: vhodné pro turistiku, obchodní kanceláře, venkovní piknik, ubytování v hotelu, čtení pro volný čas, zábavné večeře, sportovní fitness a další příležitosti.