ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Sprcha na umyvadlo.

MAGICKÝ OLEJ ŠTĚSTÍ

Ve starověku byly magické oleje považovány za „dech bohů“. Zaháněli se jimi zlí démoni a jiné nečisté síly. Základem je kvalitní ...

237 Kč

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 089

MAGICKÝ OLEJ ŠTĚSTÍ

Ve starověku byly magické oleje považovány za „dech bohů“. Zaháněli se jimi zlí démoni a jiné nečisté síly.

Základem je kvalitní mandlový olej doplněný směsí výběrových esenciálních olejů Olympos (myrha, levandule, vanilka, bergamot, violka, hřebíček).
Použití: Olej - stačí kapka - můžete aplikovat na zápěstí ruky. Kapkou oleje také lze potřít svíčku určenou k rituálu (měla by být v barvě bílé nebo žluté či oranžové), můžete jí provonět interiér automobilu (pro štěstí na cestách), potřít pouzdro mobilního telefonu a podobně. Pět až deset kapek je vhodné přidat do koupele, dvě kapky se přidávají do aromalampy (pozor - magický olej se kape do horké vody v aromalampě, nikdy do studené).
Před použitím vždy lahvičku s magickým olejem nejprve protřepejte.

Oleje mají v rámci léčení, očisty i ochrany dlouhou historii. Jejich účinky využívali lidé jak ve starém Egyptě, tak v dalších civilizacích. Ve starověku byly magické oleje považovány za „dech bohů“. Zaháněli se jimi zlí démoni a jiné nečisté síly, lidé si jejich prostřednictvím do života přitahovali lásku, blahobyt a prosperitu.

 

 

 
Rychlovarná konvice skládací cestovní konvice 0,5 L

Široká škála použití: vhodné pro turistiku, obchodní kanceláře, venkovní piknik, ubytování v hotelu, čtení pro volný čas, zábavné večeře, sportovní fitness a další příležitosti.