ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Sprcha na umyvadlo.

MAGICKÝ OLEJ ZDRAVÍ

Základem je kvalitní mandlový olej doplněný směsí výběrových esenciálních olejů Olympos (hřebíček, růže, smilka, neroli, hyacint) Použití: Olej - stačí kapka ...

237 Kč

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 088

MAGICKÝ OLEJ ZDRAVÍ

Základem je kvalitní mandlový olej doplněný směsí výběrových esenciálních olejů Olympos (hřebíček, růže, smilka, neroli, hyacint)

Použití: Olej - stačí kapka - můžete aplikovat na zápěstí ruky. Kapkou oleje lze potřít svíčku určenou k rituálu (měla aby být v barvě bílé, zelené nebo modré). Pět až deset kapek je vhodné přidat do koupele, dvě kapky se přidávají do aromalampy (pozor - magický olej se kape do horké vody v aromalampě, nikdy do studené).
Před použitím vždy lahvičku s magickým olejem nejprve protřepejte.

Oleje mají v rámci léčení, očisty i ochrany dlouhou historii. Jejich účinky využívali lidé jak ve starém Egyptě, tak v dalších civilizacích. Ve starověku byly magické oleje považovány za „dech bohů“. Zaháněli se jimi zlí démoni a jiné nečisté síly, lidé si jejich prostřednictvím do života přitahovali lásku, blahobyt a prosperitu.

 
Rychlovarná konvice skládací cestovní konvice 0,5 L

Široká škála použití: vhodné pro turistiku, obchodní kanceláře, venkovní piknik, ubytování v hotelu, čtení pro volný čas, zábavné večeře, sportovní fitness a další příležitosti.