ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Sprcha na umyvadlo.
Multifunkční mop na čištění podlah - zvětšit obrázek
Tip

Multifunkční mop na čištění podlah

360° podlahový mop - Mopcleaner  Flexibilní mop umožňuje přístup ke každému znečištěnému rohu díky otáčení o 360 stupňů a je vhodný ...

277 Kč

  • skladem > 5 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 2013

Multifunkční mop na čištění podlah


360° podlahový mop - Mopcleaner 

Flexibilní mop umožňuje přístup ke každému znečištěnému rohu díky otáčení o 360 stupňů a je vhodný pro čištění povrchů, jako jsou dřevěné podlahy, dlažba, okna, stěny,... Hadřík z mikrovlákna zajišťuje dobrou savost a kvalitní čištění.

Rotace o 360 stupňů:

Flexibilní čistič podlah umožňuje otáčení o 360 stupňů a umožňuje čištění všech těžko přístupných míst. Otočná trojúhelníková hlava má přístup ke všem rohům a kvalitně čistí špinavý povrch. Je ideální pro čištění podlah a oken v domácnostech a kancelářích.

Vestavěný pokročilý automatický ždímač:

Automatické odstřeďování usnadňuje okamžité praní. Lomení rukama již není nutné, protože to je automaticky umožněno novým a pokročilým designem. Znečištěný hadřík důkladně umyjte, aniž byste se ho dotýkali. Díky dlouhé tyči je praní pohodlné pro každého, aniž by se ohýbal.

Pokročilá tkanina z mikrovlákna:

Náš rotační systém čištění podlah je vybaven pokročilým hadříkem z mikrovlákna, který účinně zachycuje nečistoty pouze s vodou, bez škodlivých chemikálií. To udrží váš povrch čistý a nepoškozený. Můžete jej použít k čištění dlaždic, dřevěných podlah, oken a skla, laminátu, vinylu a tak dále.

Absorpční hadřík pro suché i mokré čištění:

Utěrky z mikrovlákna jsou extrémně absorpční pro snadné mokré i suché čištění. Montáž čističe podlah je jednoduchá, stačí připevnit hůlku a hlavu podlahového mopu k sobě a je připravena k praní.

Specifikace:

Balení obsahuje: 1x 360° mop, 1x čistící hadřík

Barva: modrá

Utěrka z mikrovlákna

Otočení o 360 stupňů

Velikost hůlky: 130 cm ilustrační video:

Návod k použití ActionClean™ naleznete zde.

 


  

 

Rychlovarná konvice skládací cestovní konvice 0,5 L

Široká škála použití: vhodné pro turistiku, obchodní kanceláře, venkovní piknik, ubytování v hotelu, čtení pro volný čas, zábavné večeře, sportovní fitness a další příležitosti.