ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Sprcha na umyvadlo.
Noční světlo se senzorem Ldnio Y2 - zvětšit obrázek
Tip

Noční světlo se senzorem Ldnio Y2

  Noční světlo LDNIO Y2 vám usnadní pohyb po bytě ve tmě. Už se nemusíte bát, že o něco zakopnete nebo ...

147 Kč

  • skladem > 5 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 2012

Noční světlo se senzorem Ldnio Y2

 

Noční světlo LDNIO Y2 vám usnadní pohyb po bytě ve tmě. Už se nemusíte bát, že o něco zakopnete nebo do něčeho narazíte! Zařízení vám poskytne měkké osvětlení s teplotou barev 3500 K. Umožňuje také nastavení jasu. Je také vybaveno světelným senzorem, takže dokáže automaticky přizpůsobit svůj provoz okolním podmínkám. Lampa se navíc vyznačuje kompaktním, moderním designem a nízkou spotřebou energie.

Vestavěný světelný senzor

Pro optimální osvětlení téměř v každé situaci je lampa LDNIO Y2 vybavena důmyslným světelným senzorem, který automaticky přizpůsobuje její provoz okolním podmínkám - stačí zapnout automatický režim. Když tak učiníte, zařízení se automaticky spustí, jakmile se v místnosti začne stmívat. Pokud bude příliš světlá, světla se vypnou.

Světlo, které potřebujete

Nastavte si osvětlení podle svých potřeb. Y2 generuje světlo o teplotě 3500 K, ale jas si můžete nastavit - stačí stisknout a podržet tlačítko. V automatickém režimu si navíc pamatuje poslední použité nastavení a po opětovném spuštění je obnoví. Lampa také umožňuje postupně zesilovat nebo zeslabovat světlo.

Vylepšený design

Lampa Y2 je mimořádně kompaktní - ve vaší domácnosti nezabere mnoho místa. Vyznačuje se také moderním, stylovým designem. Je vyrobena z nehořlavého, odolného plastu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení. Pohodlné ovládání umožňuje vestavěné tlačítko. Lampa je navíc neuvěřitelně energeticky úsporná - zapomeňte na vysoké účty za elektřinu!

Mnoho způsobů použití

Toto praktické zařízení je ideální do každé domácnosti. Můžete jej použít v ložnici nebo na chodbě. A pokud vaše dítě nemá rádo tmu, lampička se bude dobře vyjímat i v jeho pokoji. Jednoduše ji zapojte do zásuvky a pomocí vestavěného tlačítka nastavte funkce! Nyní se po setmění snadno zorientujete a vyhnete se případné nehodě.

 

Výrobce: LDNIO
Model Y2
Barva Bílá
Přístup 100-240 V ~50/60 Hz 0,1 A max.
Jmenovitý výkon 0,5 W (8 x 0,2 W LED)
Teplota barev 3500 K

Rychlovarná konvice skládací cestovní konvice 0,5 L

Široká škála použití: vhodné pro turistiku, obchodní kanceláře, venkovní piknik, ubytování v hotelu, čtení pro volný čas, zábavné večeře, sportovní fitness a další příležitosti.