ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Skládací přenosná pračka - zvětšit obrázek
Tip

Skládací přenosná pračka

Přenosná cestovní pračka Praktická a přenosná mini pračka na cesty. Je vybavena 30minutovým režimem rychlého praní, který umožňuje časté střídání oblečení bez ...

599 Kč

  • skladem 1-2 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 0172

Skládací přenosná pračka

Cestovní skládací pračkaPřenosná cestovní pračka

Praktická a přenosná mini pračka na cesty.

Je vybavena 30minutovým režimem rychlého praní, který umožňuje časté střídání oblečení bez stresu.

Využívá ultrazvukovou technologii, která dokáže hluboce vyčistit oblečení.

Je vhodná i jako dárek.

Jednoruční mini pračka s přenosným skládacím kbelíkem. Ultrazvukový mycí kbelík, s malým tělem namontovaným na stěnu pomocí přísavek a velkou kapacitou, lze složit a uložit, aby se ušetřilo místo, pohodlné provádění a ideální pro cestování.

USB napájecí zdroj: inteligentní interaktivní spínač, pračka bude po 5minutové pulzátorové práci přeměněna na 1minutový ultrazvukový provoz, který může nést hmotnost až 0,5 kg oděvu. 

Čištění: Kromě funkce nízké hlučnosti (≤45 dB) se pračka prádla přepne na reverzní práci po dobu 15 sekund poté, co se vlnové kolo otáčí dopředu po dobu 15 sekund, účinnější čištění skvrn na oděvech.

Pracovní princip: Vysokofrekvenční vibrační kavitace urychluje disperzi a emulgaci kapalin a skvrn k dosažení účinku čištění a sterilizace. Energie šetřící a bezpečná: Pračka se automaticky vypne po provozu 30 minut.

Toto vybavení je vhodné pro trička, košile, šaty, spodní prádlo, ponožky a ne pro velké a těžké oblečení, jako jsou džíny.

Vstupní napětí: DC 5 V

Materiál: ABS, PP, TPR

  • Rozměry ve složeném stavu: 26 × 26 × 8,5 cm
  • Rozměry v rozloženém stavu: 26 × 26 × 20 cm
  • Montáž: rozložíte kbelík umístíte turbínu pomocí sedmi přísavek, zajistíte kabel pomocí dvou přísavek, zapojíte USB do adaptéru a pračka je připravena.