ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Sprcha na umyvadlo.
TOP NANO oboustranná lepící páska 2mm x 30mm x 3m   - zvětšit obrázek
Akce
Tip

TOP NANO oboustranná lepící páska 2mm x 30mm x 3m

Oboustranná lepící páska pro opakované použití. Tato gelová nano izolepa má mnoho využití, hodí např. pro přilepení koberce, linolea, věšáčků na ...

99 Kč

  • skladem > 5 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 042

TOP NANO oboustranná lepící páska 2mm x 30mm x 3m

Oboustranná lepící páska pro opakované použití.

Tato gelová nano izolepa má mnoho využití, hodí např. pro přilepení koberce, linolea, věšáčků na klíče, poličky v koupelně, obrázku na stěnu nebo stojánku mobilního telefonu na palubní desku vašeho auta. Využití najde nejen v domácnosti, ale také v dílně nebo obchodě. Gelová páska se odstříhává po malých kouskách a vždy se použije jenom malá část. Díky silnému lepidlu a odolnosti izolepy Vám dlouho vydrží.

Hlavní přednost je především vysoká oboustranná lepivost, přičemž nezanechává žádné zbytky lepidla na povrchu lepených povrchů. Nano izolepa je omyvatelná a znovupoužitelná. Co to znamená? Po přilepení můžete pásku z lepeného povrchu opatrně odtrhnout, tento proužek opláchnout pod tekoucí vodou, nechat pár minut oschnout a přilepit znovu s téměř stejnou pevností jako nový proužek.

Lepicí vlastnosti jsou zaručuje speciální nano povrch, bez využití klasických lepivých látek. Nano izolepa nezanechává po nalepení na povrchu žádné zbytky lepidla a je tedy ideální pro lepení na povrchy jako jsou dlaždice, lakované dřevo, skleněné podklady, kovové desky atd. Nano izolepa lze použít i pro lepení na zeď, ovšem před tímto použitím si prosím vyzkoušejte na malém kousku, jak se vaše omítka bude chovat při odlepování (ne každá omítka drží stejně pevně a mohla by se poškodit/odlepit společně s páskou).

Klíčem k úspěchu je gelový materiál o tloušťce 2 mm, který se po přilepení krásné vytvaruje podle povrchu a zaplní všechny nepřesnosti. To klasická oboustranná páska neudělá a proto lepí na mnohem menší ploše.

Využití v domácnosti:Mezi příklady využití doma patří lepení předmětů na dlaždice, předmětů na stěnu, využití jako protiskluzová podložka pod koberce, stoly, židle atd. Další využití je například svislá odkládací plocha v kuchyni, koupelně nebo ve spíži či ve sklepě.

Nano izolepa je rychlý zachránce v situacích kdy potřebujete rychle a bezpečně spojit 2 povrchy a zároveň je neponičit lepidlem.

Využití v dílně:Pásku rozhodně využijete v dílně, kde ji perfektně využijete jako odkladnou plochu pro nářadí, šroubky a jiné díly, které nechcete poztrácet. Dále se hodí jako improvizovaný držák součástí, na kterých právě pracujete: přidržení dřeva, broušených kovových součástí atd. Možnosti využití v dílně jsou obrovské.


Gelová super silná, omyvatelná a opakovaně použitelná lepící páska.
Existuje nekonečné množství potenciálních použití. Bezstopová páska rozhodně šetří vaši zeď, předměty a Vám usnadní práci.

Se super lepící páskou bude vše držet doslova jako přibité. Ze silné pásky budete přímo nadšeni.
Oboustranná lepící páska totiž udrží předměty jako poličky, držáky či věšáky.
Využijete ji jak na přilepení věcí do domácnosti, ale i dekorací jako jsou rámečky či obrazy. Lepící pásku využijete ale i třeba v autě, na přichycení různých drobností.

Aplikace je jednoduchá. Odstřihnete si požadovaný rozměr podle předmětu a nalepíte ho na něj. Poté odloupnete krycí folii a nalepíte na zeď či stěnu. Ať už je to stěna, dlaždice či plast, všude bude perfektně držet.

Výhody:

Nemusíte vrtat díry

Páska je voděodolná

Využití například v koupelně k přichycení koberečku

Jednoduchá aplikace na jakýkoliv čistý povrch

Ideální na nalepení rámečků, poliček, držáků, atd.

Rozměry: 2mm x 30mm x 3m

 
Rychlovarná konvice skládací cestovní konvice 0,5 L

Široká škála použití: vhodné pro turistiku, obchodní kanceláře, venkovní piknik, ubytování v hotelu, čtení pro volný čas, zábavné večeře, sportovní fitness a další příležitosti.