ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Výhodná cena. Sprcha na umyvadlo.
Uzavíratelná taška na potraviny 28 x 21 cm 5 ks - zvětšit obrázek
Tip

Uzavíratelná taška na potraviny 28 x 21 cm 5 ks

  Bezpečné uskladnění potravin, ale i věcí každodenní potřeby Chrání před vlhkostí i hmyzími škůdci Snadné přenášení díky oušku Pomocník ve spíži i na ...

135 Kč

  • skladem > 5 ks
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 2019

Uzavíratelná taška na potraviny 28 x 21 cm 5 ks

 

Bezpečné uskladnění potravin, ale i věcí každodenní potřeby

Chrání před vlhkostí i hmyzími škůdci

Snadné přenášení díky oušku

Pomocník ve spíži i na cestách

Chvátáte do práce, svačinu máte už připravenou, ale přemýšlíte, do čeho ji dát? Krabičky často zabírají spoustu místa a igelitové či papírové sáčky zase neposkytují dostatečnou ochranu proti protržení a znečištění všeho okolo. Pro tyto i další případy pro vás máme jednu skvělou vychytávku! S touto skladnou uzavíratelnou taškou se už nemusíte obávat jak o vaše jídlo, tak ani o zavazadlo.

Díky těsnícímu proužku obsah ochrání před vlhkostí, ale i hmyzem, a zároveň se z ní nic nedostane ven. Přenášecí ouško pak zajistí snadný přesun, aniž byste měli plné ruce. Taška se však bude hodit nejen na cestách, ale i v domácnosti, a nahradí klasické dózy, čímž vám ušetří místo. Využijte ji na jídlo, nebo klidně na drobnosti, které potřebujete ochránit před vnějšími vlivy, a věnujte se naplno tomu, co vás baví, bez obav.

Baleno po 5 kusech

Rychlovarná konvice skládací cestovní konvice 0,5 L

Široká škála použití: vhodné pro turistiku, obchodní kanceláře, venkovní piknik, ubytování v hotelu, čtení pro volný čas, zábavné večeře, sportovní fitness a další příležitosti.