ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vajíčko s vůní jarních květů 70 praní   - zvětšit obrázek
Tip

Vajíčko s vůní jarních květů 70 praní

Vajíčko na praní je bioaktivní přírodní prací prostředek. Vajíčko na praní Ecoegg je moderní, inovativní a ekologický produkturčený na praní prádla. ...

337 Kč

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka měsíců
Vyr. číslo : 069

Vajíčko s vůní jarních květů 70 praníVajíčko na praní je bioaktivní přírodní prací prostředek.

Vajíčko na praní Ecoegg je moderní, inovativní a ekologický produkturčený na praní prádla. Jeho hlavní výhoda spočívá v kompletní náhradě chemického pracího prostředku. Stačí ho jen vložit do bubnu pračky. Není potřeba přidávat žádný další prací prášek, gel, tablety nebo aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentně voňavé a hebké. Vůně jarních květů je směsí oleje z jalovce, růže, maliny a brusinky.

Další výhody:

umožňuje dlouhodobé používání,

je dermatologicky testovaný,

je hypoalergenní, doporučený Allergy UK a National Eczema Society,

je vhodný i pro citlivou pleť a pro osoby s alergiemi,

vhodný i k praní dětského prádla a plen,

jednoduché používání,

barvy zůstanou zářivé a svěží,

vhodný pro bílé i barevné prádlo,

bílé prádlo zůstává dlouhodobě sněhobílé,

jemná přírodní vůně díky éterickým olejům,

silný proti špíně, šetrný k pokožce,

nezůstává po praní na oblečení,

šetrný k životnímu prostředí.

Složení

30% aniontové tenzidy (ekologicky odbouratelné povrchově aktivní látky), 15-30% neaniónové tenzidy (ekologicky odbouratelné povrchově aktivní látky), parfém (esenciální oleje)

Jak používat

Vajíčko na praní Ecoegg odstraňuje díky svému unikátnímu složení běžnou špínu už při nízkých teplotách. Běžné prádlo tak můžete prát na 30–40 oC. Není nutné je prát při teplotě 60 oC. Ušetříte tak energii, čas a peníze při každém praní.

Vajíčko neuvolňuje žádné chemické látky. Pěna, která vzniká při praní, je způsobena změnou struktury vody (voda se změní z tvrdé na měkkou) a mechanickým pohybem vajíčka v bubnu pračky. Při máchání jsou v bubnu pračky jiné otáčky, proto se pěna netvoří. Právě tento princip praní způsobuje, že v prádle nejsou žádné zbytkové látky, které je potřeba vymáchat. Během máchání se odstraňuje jen uvolněná špína.

Balení

1 ks

Upozornění

1 vajíčko na praní 210 cyklů praní - přibližně 1 rok praní pro běžnou domácnost. Jakmile spotřebujete všechny pelety, jednoduše si dokoupíte další a vaše vajíčko na praní Ecoegg můžete používat dále.